in

13 starých rodičov, s ktorými by si sa určite nenudil

Z nejakého dôvodu si veľa ľudí myslí, že zábavný život končí, keď prichádza staroba. Ale je jasné, že stačí len trochu sledovať našich starých rodičov a hneď vieme, že to vôbec nie je pravda.

 

#1 Povedal som babke, aby mi kúpila cibuľové krúžky so smotanou.

#2 Bolo veľmi vtipné pozerať na dedka ako si vypína načúvací prístroj počas vystúpenia jeho pravnuka počas jedného strašného spevu malého dievčatka. 

#3 Potreboval som ryžu, aby som do nej mohol dať svoj mokrý mobil. Babka vytiahla túto misku s ryžou presne na tento účel. 

#4 Som rád, že som sa pozrel do babkino mobilu. 

#5 Dedo nedôveruje tým robotickým vysávačom, a preto ich stále sleduje. 

#6 Musím povedať, že babka má dosť dobrú krabičku na maslo. 

#7 Môj dedo z Talianska prišiel na návštevu a toto mal v kufri. 

#8 Dedo si myslel, že iPad je doska na krájanie. 

#9 Nejaký pavúk uhryzol deda, tak som šiel po lekárničku, keď v tom povedal : ,, Už som príliš starý na to, aby som bol Spiderman.“

#10 Babka má už dlhé roky na stole túto ”dekoratívnu guľu”. Nemám srdce povedať jej, že je to len stará sladkosť. 

#11 Dedo zbiera malé hracie kocky do krabičky na lieky a s humorom každému hovorí, že toto sú tabletky proti závislosti od hazardu. 

#12 Po dlhých rokoch si môj vymenil klasický tlačidlový mobil za dotykový. Dnes prišiel za mnou s tým, že chce nastaviť fotku pre každý kontakt. A tak volá všetkým ľuďom, aby mu poslali selfie.

#13 Dedo mi povedal, že kedykoľvek je babka na neho nahnevaná, tak utiahne všetky zaváraniny v chladničke a nakoniec tak musí prísť za ním.

zdroj

 

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Môžeš byť kým chceš

Letné očakávania