in

10 úžasných nápadov, ktoré vám ukážu čo dokáže ľudský dôvtip

Dôvtip a rýchla bystrá myseľ dokáže človeku veľmi zjednodušiť život. Dôvtipný človek dokáže myslieť mimo rámec a nájsť kreatívne riešenia, ktoré by bežného človeka len tak nenapadlo. Predstavivosť nemá hraníc a v tejto kompilácií uvidíte, ako si ľudia dokázali pomôcť v živote vďaka svojej fantázií a dobrému dôvtipu.

 

#1 Keď som mal 4 roky zastavili policajti môjho otca za rýchlosť. Keď prišli ku našemu autu som začal kričať, “Tati, tati pokakal som sa!” Odišli sme vďaka tomu z tejto situácie bez pokuty. Doma som sa potom priznal otcovi, že som klamal aby sa vyhol pokute. Nikdy v živote som ho nevidel smiať sa tak silno ako vtedy.

 

#2 Nastavil som mobil na telku a zapol videohovor aby som sa mohol hrať Playstation z vaňe.

 

#3  Ja: Šéfe, môžem dnes odísť z práce skôr?

Šéf sarkasticky: Až keď sa naučíš chodiť po vode!

Ja:

 

#4 Na strednej som mal spolužiaka, ktorý vždy nosil 2 balíky žuvačiek. Jeden bol normálny a v druhom bola len jedna žuvačka. Vždy keď sa ho niekto opýtal či mu nedá žuvačku vytiahol ten druhý balík a povedal, že “prepáč už mám poslednú.”

 

#5 Kúpili sme na vianoce tento 6 metrový vianočný stromček. Rozrezali sme ho a jednu časť pripevnili na strechu,tak  aby to vyzeralo, že strom prechádza cez strop.

 

#6 Vždy nechávam po obede na stole sprepitné. Zistil som, že môj kamarát, s ktorým chodím na obedy dopláca svoj účet z môjho sprepitného aby ušetril.

 

#7 Raz, keď som bol u kolegu na návšteve, prišiel za ním jeho syn, že či si môže dať čokoládu čo je v kuchyni. Kolega povedal, že áno ale iba 1 prúžok. Keď sme prišli do kuchyne našli sme toto.

 

#8 Toto je odkaz chalanovi, čo som stretla včera v autobuse. Chcem aby si vedel, že si otrasný človek! Povedal autobusárovi, že ja som jeho frajerka a zaplatím za neho, ešte aj na mňa ukázal prstom!

 

#9 Včera som potreboval taxík a všetky čísla boli obsadené. Tak som si objednal jedlo a poprosil som dovozcu aby ma odviezol.

 

#10 Vyrobil som si priesvitnú ochranu na klávesnicu. Mačka je spokojná a ja môžem v kľude pracovať.

 

Zdroj

 

 

 

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Týpek streamoval prenos víkendového zápasu cez odraz v okuliaroch. Sledovalo ho až 11-tisíc ľudí.

Trochu humoru (nie)len pre mamičky #8: Viete aké je to mať doma tínedžera?