in

10 šialených vecí, ktoré ľudia zažili vo verejnej doprave

Na svete sa pohybuje množstvo divných ľudí. Niekedy to dokáže byť až nepríjemné, čo dokážu ľudia urobiť na verejnosti. Vo verejnej doprave sa prestrieda denne kvantum ľudí, takže ani tam sa šialeným ľudďm nevyhneme. Najhoršie je to, že tam pred nimi nedokážeme ani utiecť a musíme si ich výstrelky vytrpieť. V článku sa dozviete o veľmi zvláštnych príbehoch čo ľudia zažili vo verejnej doprave. Zažili ste aj vy niečo podobné? Napíšte nám do komentárov!

 

#1 Raz som bola v autobuse v San Franciscu a počula som muža kričať, “Pane nepoznám vás, mohli by ste ma prestať oblizovať!” Doteraz nechápem o čo išlo.

 

#2 Všimol som si asi 13-ročného chlapca, na zadnom sedadle v autobuse. Vytiahol z aktovky voskovku, celú si ju strčil do nosa, za cca. polhodinu vykašľal divnú oranžovú guľu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt boy crayons nose"

 

#3 Raz som išiel z práce autobusom a nastúpila divná žena s vypchatým papagájom na ramene.

 

#4 V nočnom spoji stál predo mnou starší muž, ktorý zaspával po stojačky. Z ničoho nič si strčil prst do hrdla, všetko ogrcal a rýchlo vystúpil.

 

#5 Stretol som skupinku turistov vo vlaku. V tej skupinke sedelo dospievajúce dievča a podobne starý chlapec jej ležal hlavou v lone. Dievča mu bez hanby vytláčalo vyrážky na tvári a utierala mu to do mikiny. Najhoršie na tom bolo jako mu svietili tie biele fľaky na čiernej mikine.

 

#6 Pár rokov dozadu nastúpila do autobusu staršia dôchodkyňa s nákupom. Potkla sa o nohu podobne starej ženy a spustili sa nadávky. Celé to vyvrcholilo bitkou kde sa bez rešpektu bili päsťami do tváre.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt grannies fighting eachother"

 

#7 Keď som išiel metrom, som si všimol párik ako stoja oproti sebe a na striedačku sa fackajú. Tvárili sa úplne nezaujato a robili to už celkom dlho. Pasažieri sa ich pýtali, či to je na nejaké Youtube video alebo nejaký prank, ale oni bez slova pokračovali ďalej.

 

#8 Žena si sadla oproti mne v autobuse a začala si bez hanby strihať nechty. Aby nebolo málo, vytiahla holiaci strojček a začala sa holiť.

 

#9 Raz som cestovala totálne preplneným vlakom a kúsok odo mňa bolo voľné miesto na ktorom bol položený oblek. Niekto sa opýtal, či si tam môže sadnúť a muž vedľa odpovedal, že: “V žiadnom prípade, kúpil som si miestenku navyše vyslovene kvôli môjmu obleku!”

 

#10 V metre pri mne raz sedela žena so svietivo červenými vlasmi a účesom na muleta. Vytiahla z kabelky barbíny a začala im upravovať nožnicami vlasy, aby mali rovnaký účes ako ona.

 

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Tie najhoršie nepodarky pri varení všetkých čias (25 obrázkov)

20 dôkazov toho, že inžinierom môže byť snáď úplne každý