in

10 najkurióznejších reklamácií, ktoré sa ľuďom podarilo uplatniť

 

#1 Môj kolega z práce mi raz hovoril, že vrátil vibračný krúžok na penis, pretože vibroval moc slabo.

 

#2  Kúpil som si knihu “Chyba v našich hviezdach.” Prečítal som ju za jednu noc a na druhý deň som ju vrátil. Nehrozí aby som zaplatil 13 $ za papierovu knihu.

 

#3 Pracoval som na oddelení starostlivosti o zákazníka. Najhlúpejšia vec, čo sa niekto pokúsil vrátiť bolo hovädzie mäso, ktoré malo dátum spotreby v deň, ktorý si ho kúpil. Prišiel druhý deň, a chcel reklamovať, že je mäso šedé. Samozrejme ho nedal ani do mrazničky. Zavolal si manažéra a ten mu vrátil celú sumu.

 

#4 Žene pred nami v rade na oddelení pre reklamácie sa podarilo reklamovať prázdne obaly z jogurtov a potravín. Spolu s manželkou sme everili vlastným očiam.

 

#5 V obchode s potravinami kde som pracoval prišla vrátiť, žena 12 balíkov Dr. Peppera. Žena bola majiteľka miestneho baru a v balíkoch kde mali byť čerstvo kúpené nápoje, boli coca coly a podobné nápoje po záruke.

 

#6 Kamarátka pracuje v oddelení pre reklamácie a jedna slečna prišla reklamovať veľký box s kávou. Ževraj jej káva nechutila. Keď otvorili box, zistili, že vymenila kávu za záhradkársku hlinu.

 

#7 Pracoval som v obchode s oblečením. Muž si kúpil dve 400$ šatky značky Burbery. Jednu šatku prestrihol na polovicu a pripevnil na obe časti vysačky. Dostal naspäť všetky  peniaze a mohol si nechať šatku

 

#8 Vo Wallmarte je možné vrátiť  rastliny a kvety do jedného roka, aj keď rastliny umrú. Naozaj to funguje.

 

#9 Poznám jednu slečnu, ktorá si kúpi šampón 2, 3 krát ho použije a vráti ho do obchodu. Vždy sa chváli, že jej každý týžden voňajú vlasy novou vôňou a zadarmo.

 

#10 Keď som mal 17 rokov pracoval som v jednom obchode. Prišiel chlapík a chcel vrátiť totálne ogrcaný uterák, ani sa ho nesnažil očistiť. Reklamáciu mu prijali.

 

Aké ste mali najkurióznejšie zážitky pri reklamácií alebo vrátení tovaru? Dajte nám vedieť do komentára!

Zdroj

 
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Freddy
Freddy
1 rok dozadu

Po novom roku som videl, ako zákazníci vyreklamovali v Lidli použitý ohňostroj. Vraj nestrielal do takej výšky, ako písali 😀

15 dizajnérov, ktorí by mali byť za svoje návrhy zadržaní políciou

10 dôkazov, že perfektná svadba je iba vo filmoch