in

10+ najbrutálnejších odfajčov, ktoré by ste radšej nechceli dostať

Každý si určite rád vypočuje dobrý odfajč, kým teda nie je nasmerovaný proti vám. Najvtipnejšie to je ale vtedy, keď človek niekoho odpáli tak, že si to ani neuvedomuje. Skutočne nezávidím trápny pocit, ktorý museli zažiť ľudia z tejto kompilačky. Vybrali sme vám pár naozaj nepríjemných odfajčov, ktoré radšej nechcete zažiť na vlastnej koži.

 

#1 Snažila som sa syna presvedčiť, že je zima a má si dať čiapku, ale on si nechcel pokaziť účes. Pozrel sa na moju plešatú hlavu a hovorí mi, “Chcem si svoje vlasy užívať kým ešte môžem.”

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bald dad"

 

#2 Niekto mi raz v mojom fitku povedal, “Ide ti to výborne! Si tu prvý krát?” Cvičím tam už 6 rokov…

 

#3 Moja mama mi hovorí: “Si strašne múdra, tvoj mozog je ako špongia!”

Moja sestra nato: “Hej a čo ja?”

Mama odpovedá: ” Ty si zas krásna zlatko.”

 

#4 V období dospievania sme sa s kamarátkou bavili o problémoch s chlapcami. Povedala mi: “Keď ťa chlapec zavolá na rande aspoň vieš, že nie je namyslený.”

 

#5 Ukazovala som svojej neteri svoje fotky. Snažila som sa z nej vytiahnuť kompliment tak jej hovorím: “Bože na tejto fotke som taká tučná.” Ona nato: ” Haha, no to teda hej!”

 

#6 Som učiteľka na základnej škole. Bavili sme sa o kostýmoch na Halloween. Jeden môj študent vykríkol: “Pani učiteľka nepotrebuje kostým, ona je aj bez neho strašidelná!”

 

#7 Ja a moja manželka v pokročilom tehotenstve sme vysvetľovali 2-ročnej dcére, že jej malá sestrička je v maminom brušku. Ona sa potom pozrela na moje brucho a hovorí: ” A v tatovom brušku mám ďalšiu sestru?”

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt dad with big belly"

#8 Niekto mi raz povedal, že: “Tvoja sestra je taká krásna, vôbec sa nepodobáte.”

 

#9 Kráčali sme zo školy s kamarátom a on celý čas spomínal aká bola včerajšia párty. Po po hodine povedal, že : “Aha, teba vlastne nepozvali.”

 

#10 Zobral som svojho jediného brata na jeho 18. narodeniny do mesta osláviť. Keď sme sa vrátili domov sa povracal a zaspal. Moja mama na mňa začala kričať: ” Pane bože! Pokazil si môjho jediného dobrého syna!”

 

#11 Išiel som na kasting pre reklamu do televízie. Keď som tam prišiel sa ma opýtali, či nechcem ísť radšej do rádia.

 

#12 Raz sme išli s rodinou okolo veľkej ohrady s kravami. Môj otec zahlásil: “Pozri Taylor, tvoja skutočná rodina.”

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15+ zábavných, no zároveň geniálnych pozadí na počítač

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #744 : Memes, ktoré pochopí každý majiteľ psa.