in

10 bláznivých príbehov, ako ľudia zistili, že ich drahá polovička podvádza

Komunity BuzzFeedu sa opýtali, akým spôsobom ich podviedla ich drahá polovička. Tu sú najlepšie z týchto šokujúcich príbehov.

 

#1 Prekvapenie v h*vne

“Približne rok som chodila s mojím priateľom. Jednu noc, keď som išla vyvenčiť psa, som našla v jeho výkaloch kondóm. Brala som antikoncepciu a kondómy sme nepoužívali už asi 6 mesiacov. Priateľ mi na to povedal: “Môžeme aspoň na chvíľu oceniť ten fakt, že som s ňou používal ochranu?”

suzannaho

 

#2 Valentínsky darček

“Na Valentína mi povedal, že mu nieje dobre a nebude môcť ísť preto so mnou na večeru. Stále som však mala rezerváciu, tak som zobrala so sebou môjho otca. Keď sme kráčali ku stolu, hádajte kto sedel neďaleko od nás s dievčaťom od nás zo školy? Otec mu to dal zožrať pred celou reštauráciu a bolo to úžasné.”

catherineg467955ee2

 

#3 Pozorný nevlastný syn

“Vrátila som sa domov z pohovoru v Houstone a stretla som s mojími nevlastnými synmi. Mladší ma objal a ja som mu povedala, ako moc ho mám rada. Otočil sa a povedal bratovi, že aj Jenna ich má oboch rada. Spýtala som sa, kto je “Jenna”. Povedal, že pokiaľ som bola preč, prišla ku nám domov, spala s ockom a dokonca aj pozvala kamarátov na návštevu. Na ďalší deň som sa zbalila a požiadala o rozvod.”

samantham4162a72e5

 

#4 Dopravná nehoda

“Mala som práve nočnú smenu na zásahovke, keď nám priniesli dve osoby z automobilovej nehody -môjho priateľa s jeho druhým dievčaťom. Bolo to pre mňa ťažké, zistiť tieto novinky v práci, ale neurobila som žiadnu scénu. Povedala som mu, že som zavolala jeho mame a že aj jeho nové dievča bude v poriadku. Vybledol a keď som odchádzala, začal niečo koktať.”

ang11

 

#5 Manželská poradňa

“Diagnostikovali mi rakovinu a prechádzala som si vážne ťažkým obdobím. Jedného dňa som ho prekvapila a prišla z práce skôr domov. Našla som ho s našou manželskou poradkyňou – v našej posteli. Nakoniec som zistila, že ma podvádzal celých 10 rokov.”

mollycasanovad

 

#6 Instagram

“Chlapík s ktorým som chodila zabudol, že ho sledujem na Instagrame a pridal fotku dieťaťa zo sonogramu, ktoré mal s niekým iným.”

allin18

 

#7 Náhodné vytáčanie

“Môj bývalý priateľ mi nechtiac zavolal, keď mal mobil vo vrecku. Akurát bol v práci, ale nemiesto bežného šušťavého tichého pozadania a mrmlajúcich zvukov, som krásne počula s koľkými ženami ma podviedol. Doma bol ešte na mňa naštvaný, že som počúvala cuzdí rozhovor a presviedčal ma o tom, že som nepočula to čo som počula.”

s47a9d5b03

 

#8 Príbeh minulého leta

“Pár mesiacov som chodil cez leto s jedným dievčaťom. Krátko po tom, ako sme sa rozišli, si našla nového priateľa. Ani nie po roku s ním pridala fotku na instagrame, ktorá bola z toho leta keď som s ňou chodil. Skvelé.”

stvbkbf

 

#9 Vzťah na ďiaľku 

“Mali sme vzťah na diaľku. Keď som ho prišla navštíviť, našla som ľúbostný list od jeho “ex”. Ukázalo sa, že sa nikdy nerozišli. Chodili sme spolu 6 mesiacov a precestovali 3 krajiny. Kamarátka, ktorá ho chodila na tieto výlety navštevovať, bola v skutočnosti jeho priateľka.”

mckinleemay

 

#10 Novorodenec

“Priateľka išla ukázať mne a mojej rodine fotku jej novonarodeného synovca, no miesto toho nám ukázala konverzáciu medzi ňou a jej tajným krásavcom, s ktorým sa stretávala už mesiace.”

lizardbreathhh

Zdroj

 

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

20 obrázkov detí, ktoré nemajú ani predstavu o tom, aké sú vtipné

Každý piatok!